460 ₴
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 477.010 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Висота | 8 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Opel, Lancia, Saab, Fiat, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Signum, 156, Vectra, Brava, Bravo, Omega, Stilo, Punto, 9-3, 9-5, Frontera, Zafira, 145, 146, 155, Thesis, Spider, GT, Astra, Coupe, Dedra, Delta |