310 ₴
ELRING – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 490.800 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 18 мм |
| Зовнішній діаметр | 32 мм |
| Висота | 6 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Opel, Honda, Isuzu, Mazda, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Astra, Corsa, 323, Gemini, Kadett, Civic, Vectra, Meriva, Combo |