



300 ₴
Elring – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 247.260 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
| Висота | 6 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Great Wall, Groz, Proton, Hyundai, BYD, Chery, Kia |
| Сумісність з моделлю | Bongo, Sonata, Outlander, Eclipse, Pajero, Pajero Sport, M6, S6, L 300, L200, Persona 400, L400, Marcia, Wira, Lancer, Porter, Pregio, Carisma, Haval 6, K2500, Terracan, V5 MPV, Haval H3, Tiggo, Galant, Starion, Sapporo, Grace, Colt, Grandeur, Grandis, Tredia, Delica, Galloper, H 1, Space Wagon, Space Runner, H100, Santamo, H-1 / Starex, Haval 5, Oriental Son, Wingle 5, Hover |