480 ₴
Elring – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 283.983 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 65 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Висота | 15 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |