690 ₴
Elring – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 473.840 |
| Виробник | ELRING |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Внутрішній діаметр | 100 мм |
| Зовнішній діаметр | 118 мм |
| Висота | 8.6 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Fortuner, Tundra, Land Cruiser, Prado, LX, Tacoma, FJ Cruiser, 4Runner |