1 650 ₴
Elring – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 158.412 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.05 мм |
| Товщина після затягування | 1.05 мм |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Діаметр | 80.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Astra, Corsa, Zafira, Cruze, Mokka, Meriva |