2 200 ₴
Elring – Продукція, що випускається, сертифікується відповідно до вимог ISO/TS.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 268.340 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | ELRING |
| Товщина | 1.45 мм |
| Товщина після затягування | 1.45 мм |
| Проекція поршня від | 0.72 мм |
| Проекція поршня до | 0.83 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 3 |
| Сумісність з маркою | Rover, Land Rover, BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, Freelander, 3 |