Гарно працює продавець, швидко відправили, товар відповідає опису
Все хорошо, но доставка бокового стекла 700 грн, вы бы сами в коробку положили и нет проблем. Новая почта совсем уже ценник ломит. Знал бы что такая дорогая доставка, то взял бы на 100 грн дороже в своем городе.
дякуємо за зворотній зв'язок, за вартість доставки повідомили Вам, якщо Ви бажаєте щоб поклали скло в коробку, то такі відправлення не застраховані поштовою службою, оплатіть повну вартість скла та пакування, далі ми не беремо участі у відшкодуванні якщо скло буде пошкоджене, доречі вартість коробки для скла теж не 100грн
Відправили швидко. Робота на 5+